Region Väst - Göteborg

 OBS! Order och förfrågningar till region väst skickas till:

order.vast@begroup.se


Angelica Andersson
Försäljning kundservice
Tfn: 031- 742 28 32 
angelica.andersson@begroup.se

Johan Andersson
Teknisk säljare
Tfn: 040- 38 42 29
johan.andersson@begroup.se

 

Dick Boström
Försäljning kundansvarig
Tfn: 031- 742 29 23
dick.bostrom@begroup.se

 

Marcus Johansson
Försäljning kundservice
Tfn: 031-742 27 22
marcus.johansson@begroup.se

Morgan Johansson
Försäljning kundansvarig
Tfn: 031- 742 29 61 
morgan.johansson@begroup.se

 

Paul Johansson
Säljchef region väst
Tfn: 031- 742 28 27
paul.johansson@begroup.se

 

Carina Möller
Försäljning kundservice
Tfn: 031-742 28 30  
carina.moller@begroup.se

 

Susanne Olsson
Försäljning kundservice
Tfn: 031-742 29 43 
susanne.olsson@begroup.se 

 

Maggan Pettersson
Försäljning kundansvarig
Tfn: 031-742 29 21
maggan.pettersson@begroup.se

 

Louise Schmeisser
Försäljning kundservice
Tfn: 031-742 28 31
louise.schmeisser@begroup.se

Fredrik Sixtensson
Försäljning kundansvarig
Tfn: 031-742 29 22
fredrik.sixtensson@begroup.se
Patrik Thollström
Affärsutvecklare Industri
Tfn: 036- 30 97 28
patrik.thollstrom@begroup.se

 

 

 

E-posta denna sidan
Du är på väg att e-posta denna sidan "Region Väst - Göteborg".
Fyll i formuläret nedan och tryck på skicka
Ditt namn:
 
Din väns e-postadress: