Region Syd - Malmö

 OBS! Order och förfrågningar till vårt kontor i Malmö skickas med fördel till: order.malmo@begroup.se


Johan Antonsson
Försäljning kundservice
Tfn:  040- 38 42 02
Fax: 040- 38 41 74
johan.antonsson@begroup.se

 

Olof Berghell
Produktchef stål långa & rör
Tfn: 040-38 42 05
Fax: 040-38 41 74
olof.berghell@begroup.se

 


Ewa Hagtorn
Försäljning kundservice
Tfn: 040- 38 41 82
Fax: 040- 38 41 74
ewa.hagtorn@begroup.se

 


Tony Häggström
Försäljning kundansvarig
Tfn: 040- 38 41 83
Fax: 040- 38 41 74
tony.haggstrom@begroup.se 

 


Bo Johnsson
Försäljning kundservice
Tfn: 040- 38 42 07
Fax: 040- 38 41 74
bo.johnsson@begroup.se  

 


 

Jimmy Johansson
Försäljning kundservice
Tfn: 040- 38 41 44
Fax: 040- 38 41 74
jimmy.johansson@begroup.se

Jimmy Jönsson
Försäljning kundservice
Tfn: 040- 38 41 45
Fax: 040- 38 41 74
jimmy.jonsson@begroup.se

Jens Karlsson
Marknadschef
Tfn: 040- 38 41 24
Fax: 040- 38 41 14
jens.karlsson@begroup.se

 

 

Aleksandra Käll
Säljsupportchef
Tfn:  040- 38 40 32
Fax: 040- 38 41 74
aleksandra.kall@begroup.se
 

 

Jonas Markus
Försäljning kundservice/armering
Tfn: 040- 38 41 41
Fax: 040- 38 41 74
jonas.markus@begroup.se

 

Ingvar Munther
Försäljningskontor Alvesta
Försäljning kundansvarig
Tfn:0472- 125 70
Fax: 0472- 146 10
ingvar.munther@begroup.se


Anders Mårtensson
Försäljning kundansvarig 
Tfn: 040- 38 41 98
Fax: 040- 38 41 74
anders.martensson@begroup.se


Stefan Nilsson
Chef affärsutveckling Industri 
Tfn: 040- 38 41 97
Fax: 040- 38 41 74
stefan.nilsson@begroup.se

 

Ulf Nordlander
Försäljning kundservice
Tfn: 040- 38 41 54
Fax: 040- 38 41 74
ulf.nordlander@begroup.se
 

 


René Pazur
Teknisk säljchef
Tfn: 040- 38 43 46
Fax 040- 38 41 74
rene.pazur@begroup.se

Greger Rosdahl
Säljchef region syd
Tfn: 040- 38 43 44
Fax: 040- 38 41 74
greger.rosdahl@begroup.se

 


Marie Rylander
Försäljning kundservice
Tfn: 040- 38 42 46
Fax: 040- 38 41 74
marie.rylander@begroup.se 

 


Gert Sjölin
Försäljning kundansvarig
Tfn: 040- 38 41 32
Fax: 040- 38 41 74
gert.sjolin@begroup.se  

 

Peter Sverin
Försäljning kundansvarig
Tfn: 040- 38 41 36
Fax: 040- 38 41 74
peter.sverin@begroup.se

 

 

 

 

E-posta denna sidan
Du är på väg att e-posta denna sidan "Region Syd - Malmö".
Fyll i formuläret nedan och tryck på skicka
Ditt namn:
 
Din väns e-postadress: