Region Öst - Norrköping

OBS! Order och förfrågningar till vårt kontor i Norrköping skickas med fördel till: order.norrkoping@begroup.se

 

Mats Ahnberg
Ansvarig Key Account Management
Tfn:011-415 35 57
mats.ahnberg@begroup.se

Matts Birgersson
Försäljning kundansvarig
Tfn: 011-415 35 36
matts.birgersson@begroup.se


Mats Engberg
Försäljning kundansvarig
Tfn: 011-415 35 53
mats.engberg@begroup.se


Anders Eriksson
Chef Affärsutveckling Bygg
Tfn: 011-415 35 77
anders.eriksson@begroup.se

Stefan Falk
Försäljningschef Sverige
Tfn: 011-415 35 67
stefan.falk@begroup.se


Göran Higander
Säljchef Regon Öst
Tfn: 011-415 35 52
goran.higander@begroup.se


Benny Hultgren
Teknisk säljare
Tfn: 011-415 35 22
benny.hultgren@begroup.se

Lars Jakobsson
Försäljning kundansvarig 
Tfn: 011-415 35 58
lars.jakobsson@begroup.se


Stefan Jalkeby
Försäljning kundservice
Tfn: 011-415 35 56
stefan.jalkeby@begroup.se


 

Peter Jansson
Key account manager
Tfn: 011-415 35 84
peter.jansson@begroup.se

 

Björn Johansson
Försäljning kundservice
Tfn: 011-415 35 44
bjorn.johansson@begroup.se

Michael Karlsson
Försäljning armering
Tfn: 011-415 35 32
michael.karlsson@begroup.se

 

Mats Kennryd
Produktchef armering
Tfn: 011-415 35 59
mats.kennryd@begroup.se

 

Henrik Lindberg
Försäljning kundservice 
Tfn: 011-415 35 34
henrik.lindberg@begroup.se


Peter Olofsson
Teknisk säljare skärning
Tfn: 011-415 36 28
peter.olofsson@begroup.se


Jaan Pett
Försäljning kundservice 
Tfn: 011-415 35 66
jaan.pett@begroup.se

 

Andreas Rustan
Teknisk säljchef skärning
Tfn: 011-415 35 26
andreas.rustan@begroup.se


Erik Rydell
Teknisk säljare skärning
Tfn: 011-415 36 55
erik.rydell@begroup.se

 

Mattias Skoog
Produktchef specialstål & rostfritt
Tfn: 011-415 36 24
mattias.skoog@begroup.se

Peter Teodorsson
Försäljning kundservice
Tfn: 011-415 35 65
peter.teodorsson@begroup.se

 

Magnus Wielbass
Försäljning kundansvarig
Tfn: 011-415 35 54
magnus.wielbass@begroup.se

 

Mona Widholm
Försäljning kundservice
Tfn: 011-415 35 88
mona.widholm@begroup.se

 

E-posta denna sidan
Du är på väg att e-posta denna sidan "Region Öst - Norrköping".
Fyll i formuläret nedan och tryck på skicka
Ditt namn:
 
Din väns e-postadress: