Region Mellan - Stockholm

 OBS! Order och förfrågningar till vårt kontor i Stockholm skickas med fördel till: order.stockholm@begroup.se


Anders Eriksson
Chef Affärsutveckling Bygg 
Tfn: 011- 415 35 77
anders.eriksson@begroup.se


Alexander Fernström
Försäljning kundservice
Tfn: 08-702 71 57
alexander.fernstrom@begroup.se


Monika Gustafsson
Försäljning kundservice
Tfn: 08- 702 71 35
monika.gustafsson@begroup.se

 

Isabell Lindmark
Försäljning kundservice
Tln: 08-702 71 33
isabell.lindmark@begroup.se
 

 

Mikael Norell
Affärsutvecklare Industri
Tfn: 08- 702 71 32
mikael.norell@begroup.se


Per-Olof Segerberg
Säljchef Region Mellan
Tfn: 08- 702 71 39
per-olof.segerberg@begroup.se

 

 

Ida Strömberg
Försäljning kundansvarig
Tfn: 08- 702 71 34
ida.stromberg@begroup.se

 

 

Eva Öyen
Försäljning kundservice
Tfn: 08- 702 71 37
eva.oyen@begroup.se

 

E-posta denna sidan
Du är på väg att e-posta denna sidan "Region Mellan - Stockholm".
Fyll i formuläret nedan och tryck på skicka
Ditt namn:
 
Din väns e-postadress: