Region Nord - Sundsvall

 OBS! Order och förfrågningar till vårt kontor i Sundsvall skickas med fördel till: order.sundsvall@begroup.se

Niclas Bergkvist
Försäljning kundservice
Tfn: 060-16 15 33
Mob: 072-529 57 56
Fax: 060-16 15 14
niclas.bergkvist@begroup.se
 
 
Roger Engström
Försäljning kundansvarig
Tfn: 060- 16 15 36
Mob:070- 606 15 36
Fax: 060-16 15 14
roger.engstrom@begroup.se

Mattias Hannus
Försäljning kundansvarig
Tfn: 060- 16 15 34
Mob:070- 316 13 79
Fax: 060-16 15 14
mattias.hannus@begroup.se

 

Gunilla Lindgren
Försäljning kundservice
Tfn: 060- 16 15 29
Fax: 060-16 15 14
gunilla.lindgren@begroup.se

 
 

Lena Norman
Försäljning kundservice
Tfn: 060- 16 15 28
Fax: 060-16 15 14
lena.norman@begroup.se


 

Per Persson 
Försäljning kundansvarig
Tfn: 060-16 15 32
Mob: 070-316 15 32
Fax: 060-16 15 14
per.persson@begroup.se

 

Britta Scharin
Säljchef region nord
Tfn: 060-16 15 13
Mob: 070-316 15 13
Fax: 060-16 15 14
britta.scharin@begroup.se

 

Tony Stjernström
Försäljning kundansvarig (kontor Luleå) 
Tfn: 060-16 15 26
Mob: 0768-37 42 01
Fax: 060-16 15 14
tony.stjernstrom@begroup.se

 

E-posta denna sidan
Du är på väg att e-posta denna sidan "Region Nord - Sundsvall".
Fyll i formuläret nedan och tryck på skicka
Ditt namn:
 
Din väns e-postadress: